Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

ЄС: Торговельні розбіжності між США і Китаєм шкодять глобальній економіки

04.07.2019 

Лідери Європейського Союзу попередили, що торгові розбіжності між США і Китаєм шкодять глобальній економіки, передає Reuters.

Лідери «Великої двадцятки» проводили саміти в Осаці на тлі посилення занепокоєння у світі з приводу торговельної війни між США і Китаєм і загострення напруженості навколо ядерних зобов’язань Ірану, які загрожують затьмарити переговори з інших питань, таких як клімат і цифрова економіка.

Всі з нетерпінням чекаю на зустріч президента США Дональда Трампа і голови КНР Сі Цзіньпіна, по тогам якої стане ясно введуть США додаткові мита на імпорт китайських товарів.

«Торговельні відносини між Китаєм і США є складними, вони сприяють уповільнення світової економіки», — заявив на прес-конференції президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер. «В наших переговорах з владою США, так і з владою Китаю я звертав їх увагу на шкідливий вплив, який викликає це спірне питання».

За його словами, Європейський союз тісно співпрацює з Китаєм, Японією, США та іншими країнами, щоб реформувати всесвітню торгову організацію і створити рівні умови гри.

Президент Європейської ради Дональд Туск висловив стурбованість з приводу можливого порушення Іраном своїх ядерних зобов’язань, заявивши, що Європейський союз буде продовжувати стежити за цим. «Ми настійно закликаємо Іран продовжувати повністю виконувати всі свої зобов’язання щодо ядерної угоди, і ми дуже серйозно ставимося до можливості будь-якого порушення його зобов’язань», — заявив Туск.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Влада готує обмеження на поїздки в Росію

Read More →