Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Автомобіль Lamborghini Miura P400 з фільму» Пограбування по-італійськи » знайдений 50 років по тому

17.05.2019 

LamborghiniЗагублений півстоліття тому яскраво-помаранчевий автомобіль Lamborghini Miura P400, знятий в знаменитій картині «Пограбування по-італійськи» («Італійська робота») 1969 року, був знову знайдений і вчасно відновлений до 50-річної річниці появи картини, яка буде отмечаеться в червні цього року, повідомляє Fox News.

Це саме той автомобіль, за кермом якої перебував актор Розано Брацци перед тим, як за сюжетом фільму він зіткнувся з бульдозером і зірвався зі скелі.

При цьому компанія Lamborghini розкрила секрет, який був відомий небагатьом. У фільмі було два яскраво-помаранчевих Lamborghini. Одну з них творці фільму вже купили розбитою, щоб зняти момент падіння зі скелі, а ось другу, цю, нову, орендували, а потім повернули власнику.

Протягом свого довгого життя Цей класичний автомобіль неодноразово видозмінювався, та так що фахівці з історії автомобілів довго намагалися порівняти її нинішній вигляд з колишнім.

Відомо, що в минулому році автомобіль купив приватний колекціонер з Ліхтенштейну на ім’я Фріц Кайзер, який потім відправив в історичний центр Lamborghini запит, щоб дізнатися історію свого колекційного зразка.

Невідомо, за якою ціною сам Кайзер купив машину, проте в даний час вартість моделі Lamborghini Miura коливається в районі 1 млн. доларів і навіть більше.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Індії заборонили використання електронних сигарет

Read More →