Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Борис Джонсон визнав телефонний дзвінок Трампа пранком

13.06.2019 

Колишній глава МЗС Британії Борис Джонсон визнав телефонний дзвінок президента США Дональда Трампа пранком і повісив трубку. Трамп дзвонив Джонсон в ході недавнього візиту до Лондона і запросив на зустріч.

В Інтерв’ю Sunday Times, Джонсон розповів, що йому подзвонив хтось, який стверджує, що це комутатор Даунінг-стріт. «У цієї людини був м’який ірландський акцент, і він сказав: «На зв’язку з вами президент Сполучених Штатів для вас»», — сказав Джонсон. «Швидко подумавши, я відповів: «Всім слухачам Радіо Кілкенні, мене не обдурили», — зазначив він, додавши, що повісив трубку.

Тим не менш, в результаті двоє поговорили. Джонсон сказав, що Трамп «не тільки побажав мені добра, але і дуже хотів активізувати наше економічне співробітництво і укласти угоду про вільну торгівлю».

Трамп, як повідомляється, попросив про зустріч з Джонсоном, але йому відмовили. За словами чиновника, близького до Джонсона, він подякував Трампа, але відмовився від запрошення, так як йому треба було підготуватися до заходу кампанії лідерів торі.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Створено захищене від коронавірусу місце для подорожей

Read More →