Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Women's Style  >  Данная статья

Британська королева виявилася біднішою учасників групи Queen

09.05.2019 

Елизавета IIТроє музикантів рок-групи Queen виявилися багатшими королеви Великобританії Єлизавети II, повідомляє Лента.Ру з посиланням на видання The Sunday Times.

Сумарний статок Брайана Мея, Роджера Тейлора і Джона Дікона склала 445 мільйонів фунтів стерлінгів (586 мільйонів доларів), в той час як стан королеви оцінили в 370 мільйонів фунтів (487 мільйонів доларів).

Відзначається, що цього року кожен з учасників колективу заробив по 25 мільйонів фунтів стерлінгів (33 мільйони доларів). Важливу роль в цьому зіграв успіх фільму режисерів Браян Сінгер і Декстера Флетчера «Богемська рапсодія», який розповідає історію Queen і їх лідера Фредді Мерк’юрі. У 2019 році кінострічка отримала чотири «Оскара».

У січні стало відомо, що картина принесе колишній коханій Мерк’юрі Мері Остін приблизно 19 відсотків від власного прибутку. Згідно із заповітом музиканта, після його смерті Остін отримала право на 50 відсотків доходів від творів, пов’язаних з його ім’ям. Після того, як померли батьки фронтмена Queen, частка його колишньої коханої збільшилася до 75 відсотків.

Источник: NEWS.am

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Іванку Трамп розкритикували за фото з відпустки

Read More →