Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Цукерберг висловився проти поділу Facebook

17.05.2019 

FacebookМарк Цукерберг, глава компанії Facebook, до складу якої, крім однойменної соцмережі, входять соцмережа Instagram, WhatsApp messenger і інші сервіси, висловився проти її поділу, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на інтерв’ю засновника Facebook видання France Info.

Раніше в газеті New York Times опублікували статтю співзасновник соціальної мережі Кріса Хьюза, в якій він закликав розділити компанію Facebook з-за істотного впливу її власника, зокрема на настрої виборців. Крім того, Хьюз висловився на створення наглядового органу в технологічному секторі.

«Коли я прочитав те, що він написав, то перш за все подумав, що його пропозиція не допоможе вирішити ці проблеми. Думаю, якщо вас турбує демократія і вибори, то ви б хотіли, щоб була така компанія, як наша, яка може вкладати мільярди доларів в рік у розробку новітніх засобів для протидії втручання у вибори», — заявив Цукерберг.

Водночас власник Facebook відзначив наявність реальних проблем, що стосуються шкідливого контенту.

«Є реальні проблеми, які стосуються шкідливого контенту, а також того, як знайти баланс між свободою самовираження і безпекою, запобігання втручання у вибори, захисту особистих даних», — сказав він.

Facebook неодноразово піддавався критиці за неналежне використання даних користувачів. У березні 2018 року стало відомо, що Cambridge Analytica через свій додаток в фейсбуці збирала дані. Передбачається, що ці дані могли бути використані в ході виборчої кампанії в США в 2016 році і референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу.

Труднощі останніх років викликали різке падіння вартості акцій Facebook. Через це рада директорів компанії запропонувала різко обмежити право голосу засновника і голови Ради Марка Цукерберга. Зараз він фактично може приймати всі рішення одноосібно.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Святкові вихідні у 2020 році: скільки будуть відпочивати українці

Read More →