Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

Джон Болтон назвав Китай однією із причин виходу США з ДРСМД

12.08.2019 

Однією із причин розриву Вашингтоном ракетного договору з Москвою стала наявність великої кількості ракет у Пекіна, підкреслив радник Дональда Трампа.

США вирішили вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, зокрема, через дії Китаю. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон в ефірі телеканалу Fox News.

«Дозвольте мені повернутися на секунду до теми Китаю. Думаю, ви маєте на увазі коментар, що прозвучав напередодні від міністра оборони Марка Еспера, про те, що ми були б готові розглянути можливість розгортання ракет середньої дальності на Далекому Сході. Так це тому, що у Китаю є вже тисячі таких розгорнутих ракет! Вони (китайці) не були стороною договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності, тому були вільні робити, що захочуть. Це одна із причин, з якої президент (США Дональд) Трамп вийшов із договору», — вказав Болтон.

За його словами, під час обговорення можливого розміщення ракет в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні Вашингтон лише намагається гарантувати безпеку своїх союзників і своїх сил передового розгортання. При цьому Китай наростив збройні сили і становить загрозу, підкреслив радник Трампа.

Нагадаємо, раніше глава Пентагону заявив, що хотів би протягом декількох місяців розмістити в Азії ракети наземного базування середньої дальності.

Як повідомлялося, 2 серпня США офіційно вийшли з російсько-американського Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Висування Кучеренка на посаду міського голови Києва, може вплинути і на загальну картину виборів — Саакян

Read More →