Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Facebook нагадуватиме користувачам про медичні обстеження

07.11.2019 

Новий інструмент компанії Preventive Health допоможе користувачам стежити за здоров’ям.

Facebook дозволить користувачам вибирати персональні нагадування про медичні тести та щеплення, інформує Ukr.Media.

Новий інструмент компанії під назвою Preventive Health спрямований на одержання людьми інформації про онко-скринінг, обстеження серця, вакцини проти грипу тощо. Зараз він вже доступний в США.

Сервіс бере вік і стать користувача з його профілю в соцмережі та на їх основі надає список рекомендованих оглядів.

«Припустимо, вам 52 роки. Одна з речей, про яку вам нагадають, ґрунтуючись на рекомендаціях Американського онкологічного суспільства — те, що потрібно зробити скринінг колоректального раку», — розповів Фредді Абноусі, керівник відділу досліджень в області охорони здоров’я Facebook.

Він зазначає, що програма дасть більше інформації про те, які види тестів доступні. Абноусі сподівається, що користувачі, озброївшись знаннями, обговорять це з лікарем. Додаток також покаже, де люди можуть зробити сезонне щеплення від грипу.

Сервіс від Facebook — це в основному поліпшені довідкові сторінки з офіційних веб-сайтів, об’єднані з нагадуванням в календарі та призначені для широкої аудиторії з демографією. Він не пов’язаний з жодними медичними записами або кабінетами лікарів.

Як заявляють в компанії, додаток не збирає дані про діяльність користувача для медичних і страхових компаній і не показує рекламу на основі отриманої інформації. Також можна поділитися з іншими відомостями про цей інструмент, але не особистою інформацією про здоров’я.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Україні запрацювали мобільні сервісні центри МВС

Read More →