Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Facebook планує заохочувати активність користувачів

13.05.2019 

FacebookСоцмережа Facebook розглядає можливість створення власної кріптовалюти, щоб виплачувати користувачам винагороди за перегляд реклами. Про це, як пишуть «Известия», повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела.

Таким чином керівництво Facebook планує заохочувати активність користувачів — не тільки перегляд реклами, але і взаємодія з контентом, а також здійснення покупок за допомогою соцмережі.

За інформацією видання, розробку кріптовалюти представники Facebook обговорюють з Visa і Mastercard. Ця робота ведеться вже більше року-проект носить назву Project Libra. Як зазначає WSJ, в нього може бути інвестовано до $1 млрд.

Про те, що інтернет-гігант розробляє свою платіжну систему, стало відомо в кінці 2018 року. Передбачалося, що система буде підтримувати перекази грошей через належний компанії Facebook месенджер WhatsApp.

Повідомлялося, що проект буде спрямований на індійський ринок, так як в Індії WhatsApp використовує понад 200 млн осіб, до того ж країна є світовим лідером за обсягом грошових переказів.

1 травня власник Facebook Марк Цукерберг представив новий дизайн соцмережі, який отримав назву FB5. Одним з найпомітніших нововведень стала відмова від синього кольору. Додаток і сайт виконані в світлих тонах з невеликими блакитними вставками.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Святкові вихідні у 2020 році: скільки будуть відпочивати українці

Read More →