Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Фінансові лідери G20 не стали закликати до вирішення торгового спору США і КНР

13.06.2019 

Торгова і геополітична напруженість «посилилися», збільшуючи ризики для поліпшення глобального зростання, говориться в спільній заяві міністрів фінансів «Великої двадцятки», передає Reuters.

«Глобальне зростання, мабуть, стабілізується, і очікується, що він сповільниться в кінці цього року і до 2020 року», — йдеться в комюніке фінансових лідерів G20. «Тим не менш, темпи зростання залишаються низькими, а ризики, як і раніше знижуються. Найголовніше, що торгова і геополітична напруженість посилилися. Ми продовжимо усувати ці ризики і будемо готові до подальших дій».

Зазначається, що фінансові лідери G20 погодилися розробити загальні правила до 2020 року, щоб закрити лазівки, використовувані глобальними технологічними гігантами, такими як Facebook і Google, для зниження корпоративних податків.

У комюніке також містилися обіцянки підвищити прозорість заборгованості як позичальників, так і кредиторів, а також зробити розвиток інфраструктури більш стійким.

Остаточний варіант Комюніке виключив запропоновану застереження про «визнання нагальної необхідності дозволу торгової напруженості» з попереднього проекту,.

Виключення, яке, за словами джерел G20, було зроблено за наполяганням Сполучених Штатів, свідчить про прагнення Вашингтона уникнути складнощів у зв’язку з підвищенням мит на китайський імпорт. У заяві також не йдеться про те, що поглиблення торгового конфлікту між США і Китаєм шкодить глобальному зростанню.

Директор Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що вона підкреслила, що першочерговим завданням має стати вирішення нинішньої торгової напруженості» при роботі над модернізацією правил міжнародної торгівлі.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Індія і Пакистан обмінялися ударами, є жертви

Read More →