Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

G20 в Японії узгодили «правила для всіх»

18.06.2019 

Країни «великої двадцятки» узгодили правила для всіх із боротьби з пластиковим забрудненням.

Першої міжнародної угоди зі скорочення пластикових відходів в світовому океані досягнуто на зустрічі G20 в Японії. У договорі сформульовані загальні для всіх правила із боротьби з пластиковим забрудненням, заявив міністр охорони навколишнього середовища Японії Йосіакі Харада після закінчення дводенної зустрічі, в якій брали участь його колеги з країн «великої двадцятки», пише espreso.

В угоді прописані конкретні заходи проти забруднення пластиковими відходами, передбачена підтримка інновацій в цій галузі і поліпшення наукових методів аналізу і спостереження.

У той же час деякі формулювання угоди залишаються вельми розпливчастими, а її виконання буде здійснюватися на добровільних засадах.

Раз на рік заплановано випускати звіт про те, як просувається робота у боротьбі з пластиковими відходами.

Японське відділення Greenpeace наголошує, що угода, досягнута на саміті G20, — лише перший крок до вирішення проблеми, і недостатньо розраховувати тільки на добровільні дії. Необхідно прийняти обов’язкові для всіх правила із боротьби з пластиковими відходами з чітко прописаними цілями та планом дій.

Щорічно світовий океан приймає близько восьми мільйонів тонн пластикового сміття. Найбільшу небезпеку становить мікропластик — частинки розміром менше п’яти міліметрів, що проникають в організми морських мешканців і птахів. Вони можуть потрапляти і в людську їжу.

Джерело: intvua.com

загрузка...
загрузка...

You might also like...

США збільшили допомогу Україні для протидії COVID

Read More →