Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Генсек ООН висловив тривогу через хвилю протестів, що накриває світ

28.10.2019 

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерріш у зв’язку з хвилею протестів по всьому світу закликав лідерів країн прислухатися до потреб людей.

«Ми стаємо свідками хвилі демонстрацій по всьому світу — від Близького Сходу до Латинської Америки, від Європи до Азії», — заявив він, виступаючи перед журналістами.

«І я закликаю лідерів всюди прислухатися до реальних проблем реальних людей, — наголосив Гутерріш. — Уряди зобов’язані дотримуватися свободи самовираження і прав громадян на мирні протести».

Крім того, він визнав, що різні причини змушують людей виходити на вулиці, але у всіх протестах є і щось спільне. «Абсолютно зрозуміло, що зростає дефіцит довіри між людьми і політичним істеблішментом, а також зростає загроза наявному громадському договору», — упевнений генсек ООН.

«Навіть там, де люди не протестують, їм нелегко і вони хочуть бути почутими. Люди хочуть, щоб їх законні права дотримувалися, щоб їхня думка враховувалася під час прийняття рішень, що впливають на їхнє життя», — додав він.

Нагадаємо, 1 жовтня почалися протести в Багдаді. Пізніше вони охопили не тільки столицю Іраку, а й кілька провінцій. Демонстранти вимагають відставки уряду, а також поліпшення умов життя, вирішення проблем у сфері охорони здоров’я, освіти і на ринку праці, боротьби з корупцією.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Ердоган назвав фашистами лідерів ЄС, які підтримали Макрона

Read More →