Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Google анонсував авторизацію за відбитками пальців

18.08.2019 

Верифікація для деяких сервісів Google стала можлива за відбитком пальця.

Американська компанія Google надала користувачам можливість використовувати відбитки пальців для верифікації при роботі з деякими сервісами, інформує Ukr.Media.

«Паролі в поєднанні з автоматизованими заходами захисту, що застосовуються Google, допомагають забезпечувати безпеку мільярдів користувачів по всьому світу, — йдеться в повідомленні, розміщеному у вівторок в блозі компанії. — Нові технології, які забезпечують безпеку, йдуть на зміну паролів, оскільки забезпечують більшу надійність і зручність. У зв’язку з цим ми раді повідомити, що при використанні деяких сервісів можна провести верифікацію за допомогою відбитка пальця або знявши екран з блокування замість того, щоб вводити пароль. Така можливість доступна сьогодні на пристроях Pixel і незабаром буде доступна на всіх пристроях, що використовують операційну систему Android 7+».

Хоча окремі сервіси на базі Android раніше використовували відбиток пальця для верифікації, цьогорічне нововведення Google — перший випадок, коли компанія допустила використання біометричних параметрів для верифікації користувачів в інтернеті.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені пояснили наймасовіший викид дельфінів

Read More →