Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

«Гостями» кінофестивалю «Золотий абрикос» стануть 740 фільмів з різних країн

14.05.2019 

Золотой абрикосXVI міжнародний кінофестиваль «Золотий абрикос» пройде в 2019 році з 7-го по 14-е липня. Для участі в ньому представлені 740 фільмів з різних країн, заявила на прес-конференції в п’ятницю директор фестивалю Асмік Ованесян.

«Відібрані також фільми, які брали участь у міжнародних фестивалях в Роттердамі, Берліні та інших. В ході фестивалю пройдуть конкурси міжнародних повнометражних картин (що включають ігрові та документальні фільми), а також регіональні конкурси короткометражних фільмів», — сказала Ованесян.

За її словами, буде представлена також позаконкурсна програма, куди увійдуть єреванські прем’єри, в тому числі вірменських фільмів, ретроспективні покази, рубрика «Данина пам’яті».

Ованнісян підкреслила, що цього року акцент буде поставлений на освітні програми, буде проведена робота з дебютними проектами, організовані майстер-класи.

Вона представила ЗМІ нове мінімалістичне лого фестивалю, яке покликане відобразити своєрідний підхід до фестивалю, який пройде в цьому році.

Кінофестиваль «Золотий абрикос» проводиться в Єревані з 2004 року і вважається одним з найпрестижніших в регіоні. У різні роки проведення фестивалю Єреван відвідали всесвітньо відомі актори і режисери, серед яких були письменник і сценарист Тоніно Гуерра, режисер Даррен Аронофскі, знамениті акторки Клаудія Кардинале, Фанні Ардан, Настасья Кінскі, Орнелла Муті, Жаклін Біссет.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Мінсоцполітики розповіли, що робити коли побачили помилки в платіжках

Read More →