Світ

Індія і Пакистан обмінялися ударами, є жертви

Надходить суперечлива інформація про загиблих у ході перестрілки через лінію, яка розділяє Кашмір.

Сухопутні сили Індії завдали артилерійського удару по таборах бойовиків, розташованих на підконтрольній Пакистану частині спірного Кашміру. В ході обстрілу від чотирьох до п’яти пакистанських військовослужбовців були вбиті, повідомляє телеканал NDTV в неділю.

Джерела телеканалу стверджують, що це була відповідь на обстріл з підконтрольної Пакистану території, в ході якого в неділю було вбито двоє індійських військовослужбовців і один мирний житель.

У свою чергу пакистанський телеканал Aaj TV повідомив у неділю, що у відповідь на «неспровокований вогонь» з індійської сторони пакистанська армія також відкрила стрілянину і вбила дев’ять індійських військовослужбовців, а також зруйнувала два бункери. За даними телеканалу, в ході перестрілки загинули один пакистанський солдат і троє мирних жителів.

Раніше в жовтні військові в Індії визнали, що вони збили ракетою свій вертоліт Мі-17 в штаті Джамму і Кашмір в лютому нинішнього року. Тоді загинули семеро людей. Армія Пакистану відкинула причетність до цього інциденту.

Нагадаємо, лютнева ескалація в стосунках між Пакистаном і Індією сталася після теракту в Кашмірі 14 лютого, в якому загинули 44 індійських силовики. В результаті наступних бойових дій було збито кілька літаків.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net