Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Іран представив нову ракету ППО

24.08.2019 

Комплекс Бавар-373 близький за характеристиками до російського С-400, зазначив президент Ірану Хассан Рухані.

Іран представив новий зенітний ракетний комплекс власного виробництва Бавар-373. Про це повідомила пресслужба президента країни Хассана Рухані.

«Зенітна ракетна система великого радіусу дії Бавар-373 була представлена ​​за наказом ходжі Хассана Рухані як найбільш просунута і унікальна система оборони в країні», — йдеться в повідомленні.

«Наша нова система близька за характеристиками до російського С-400», — цитує Рухані телеканал Al Mayadeen. За його словами, це свідчить про те, що іранський ВПК продовжує успішну роботу навіть в умовах санкцій США.

Комплекс був представлений на церемонії, присвяченій святкуванню Дня оборонної промисловості Ірану. Крім президента, на ній були присутні міністр оборони Амір Хатамі та інші високопоставлені військові чиновники.

Бавар-373 — мобільна система протиракетної оборони, призначена для перехоплення і знищення ворожих ракет і літальних апаратів на висотах до 65 км. Вона здатна виявляти до 100 цілей відразу і вражати шість цілей одночасно.

Нагадаємо, на початку серпня в Ірані представили три нові моделі високоточних керованих ракет власного виробництва — Yasin, Ghaem і Balaban.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Грузія через коронавірус ввела «сухий закон»

Read More →