Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Канада збільшила кількість поліцейських інструкторів в Україні

12.07.2019 

Канадські поліцейські в Україні служать у двосторонній місії з Нацполіцією і в місії ЄС з реформування громадського сектору безпеки.

Канада більш ніж удвічі збільшила кількість поліцейських інструкторів і продовжила термін їхнього перебування в Україні. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Королівську кінну поліцію Канади у вівторок, 9 липня.

Королівська канадська кінна поліція рада розширити і продовжити місію в Україні. Згідно з рішенням уряду Канади, місія поліцейських в Україні розростеться більш ніж удвічі — з 20 до 45 осіб. Також це відрядження триватиме два додаткових роки, до 2021-го, заявили в штаб-квартирі кінної поліції в Оттаві.

У відомстві уточнили, що канадські поліцейські в Україні служать у двосторонній місії з Національною поліцією і Консультативною місією ЄС з реформування громадського сектору безпеки.

«Канадські поліцейські підтримують реформи в Україні. Вони проводять тренування і дають стратегічні поради з метою посилення можливостей і ефективності Національної поліції України в таких аспектах, як безпека, кримінальні розслідування, запобігання із реагуванням гендерному насильству. Канадський внесок допомагає забезпечити стійкість реформ і побудувати в Україні прозору і підзвітну правоохоронну службу», — відзначили в канадській поліції.

Раніше стало відомо, що Канада на три роки продовжила роботу військової тренувальної місії UNIFIER в Україні. Близько 200 канадських інструкторів проводять заняття з українськими військовими і представниками силових відомств. За чотири роки тренування пройшли понад 10 тисяч бійців ЗСУ.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Києві побудують аеропорт для безпілотників

Read More →