Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Карликового пуделя взяли на службу в поліцію Японії

20.05.2019 

пудельКарликовий пудель на прізвисько Мару став одним з «новобранців» поліції префектури Сіга в центральній частині Японії. Як написала газета Asahi, невеликі розміри тварини не збентежили співробітників правоохоронних органів, які виявили у пуделя задатки для того, щоб стати хорошим поліцейським «слідчим», передає ТАСС.

Пудель, чий зріст в холці не перевищує 28 см, відрізнявся грізним характером і нерідко покусував навіть своїх господарів. Господарі вирішили у виховних цілях віддати однорічного пуделя на заняття в спеціальну школу для собак. В ній Мару здивував своїх інструкторів прекрасним нюхом. Пудель знаходив заховані іграшки набагато краще за своїх однокласників, тому працівники школи попросили фахівця оцінити його потенціал.

«Я відчув, що у Мару є необхідні якості, щоб стати поліцейським собакою», — розповів виданню кінолог Ідзука Такахата. З 2017 року він почав готувати пуделя до служби в органах правопорядку, зміцнюючи дисципліну і розвиваючи нюх свого підопічного. Завдяки цим тренуванням в 2019 році Мару зміг з першої спроби здати поліцейський іспит.

Хоча зазвичай на цю роботу беруть великих собак, таких як німецька вівчарка або золотистий ретривер, карликовий пудель виявився в змозі скласти їм серйозну конкуренцію. «У порівнянні з великими собаками Мару менш помітний і мало у кого викликає побоювання-ну хто буде боятися маленького пуделя. Тому такий собаці простіше залишатися під прикриттям під час поліцейських операцій», — пояснив виданню Такахата. Він додав, що морда пуделя — в силу його невеликого зростання — знаходиться ближче до землі, отже, йому легше обнюхувати територію і шукати докази в траві. Крім цього, Мару не поступається іншим собакам у витривалості і у виконанні службових обов’язків.

Источник: NEWS.am

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

З початку літа в Україні потонули понад 30 дітей

Read More →