Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Кількість довгожителів в Японії досягла рекордного рівня

15.09.2019 

Кількість людей у віці 100 років або старше зростає в Японії 49-й рік поспіль і вийшла на позначку 71 238 осіб.

В Японії кількість людей у ​​віці понад 100 років в Японії вперше перевищила позначку в 70 тисяч. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на дані японського міністерства охорони здоров’я, праці і добробуту.

Зазначається, що кількість людей у ​​віці 100 років або старше зростає в Японії 49-й рік поспіль і вийшла на позначку 71 238 осіб. За даними відомства, жінки за цим показником значно випереджають чоловіків — на їхню частку припадає 88,1% людей цієї вікової категорії. Так, кількість жінок у віці 100 років або старше зараз в Японії становить 62 775 осіб, а чоловіків — всього 8 463 особи.

Найстарша жінка Японії — 116-річна мешканка префектури Фукуока на ім’я Кане Танака — є також носієм титулу найстарішої людини на планеті за версією Книги рекордів Гіннесса. Найстаршим чоловіком Японії є 112-річний житель префектури Ніїгати Тітецу Ватанабе.

Раніше повідомлялося, що середня тривалість життя в Японії досягла нового рекордного рівня як серед чоловіків, так і серед жінок. Цей показник зростає вже сьомий рік поспіль.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Ілон Маск продає особняки в Лос-Анджелесі за $62,5 млн

Read More →