Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Кишеньковий «марсіанський» годинник продали за $4,5 мільйона

09.07.2019 

На лондонському аукціоні sotheby’s продали кишеньковий годинник під назвою Space Traveller I за рекордні $4,5 млн, повідомляє Бі-бі-сі. У 1982 році їх створив, як вважають багато експертів, один з кращих незалежних годинникарів всіх часів і народів Джордж Деніелс, інформує Ukr.Media.

З 1988-го годинник був у приватній колекції. Кожна їх деталь робилася вручну. Навіть найменша. Хто заплатив за аксесуар таку нечувану суму — невідомо. Покупець вирішив залишитися анонімним.

Сам же майстер колись сказав про Space Traveller I, що «це саме той тип годинника, який знадобиться для подорожі на Марс», натякаючи, мабуть, на їх довговічність. Інший експерт Роджер Сміт запевняє, що вартість годинника зовсім відповідає масштабу впливу цього майстра на індустрію створення подібних пристроїв в принципі. І зазначає, що це один з найяскравіших прикладів креативності Деніелса.

До речі, попередній рекорд дорожнечі проданого годинника теж зайняла його робота. У 2017 році його модель Space Traveller пустили з молотка за $4 млн. Сам же майстер помер в 2011 році, створивши власноруч за все своє життя лише 27 годинників.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Чорнобильській зоні помітили рідкісну отруйну гадюку

Read More →