Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Китайські вчені зробили несподіване відкриття, про користь пива для здоров’я

30.09.2019 

Виявляється, бурштиновий пінний напій вкрай корисний для профілактики серйозної хвороби.

Китайські вчені прийшли до висновку, що помірне споживання пива корисне для здоров’я і навіть є хорошою профілактикою діабету. Вчені повідомили, що пиво підвищує показники метаболізму глюкози, яка і є головною в боротьбі з діабетом, інформує Ukr.Media.

Фахівці встановили, що вживання півлітра пива в день забезпечує додаткову профілактику цього захворювання. Втім, той же ефект можна отримати і від одного келиха вина.

Помірне вживання алкоголю у розмірі не більше двох з половиною одиниць в день може поліпшити метаболізм глюкози. Діабет другого типу характеризується порушеною здатністю розщеплювати глюкозу, що приводить до перепадів рівня цукру в крові, резистентності до інсуліну і набирання зайвої ваги.

Втім, висновки китайських вчених вже піддалися істотній критиці з боку їхніх колег з інших країн світу. Вони підкреслюють, що ні в якому разі не можна рекомендувати людям захищати себе від діабету за допомогою алкоголю, оскільки спиртні напої можуть провокувати небезпечні зміни рівня цукру в крові. А це, у свою чергу, призведе до зайвої ваги та ожиріння, які є основними драйверами діабету другого типу.

Однак китайські експерти підкреслюють, що мова йде виключно про помірне вживання спиртних напоїв. Свої висновки вони зробили на основі метааналізу 10 досліджень, що вивчали зв’язок алкоголю і діабету другого типу. За результатами, вживання спиртних напоїв покращує метаболізм глюкози, що знижувало показники інсуліну.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Hubble зняв «надшвидкісну» галактику

Read More →