Політика

Кулеба назвав три пріоритети Кабміну на 2020 рік

Поліпшення безпеки, створення можливостей для українського бізнесу і євроінтеграція стануть ключовими завданнями уряду в наступному році.

Віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба, назвав три пріоритети в роботі Кабміну на 2020 рік, серед яких — масовий похід в регіони, повідомляє Укрінформ.

Про пріоритети європейської та євроатлантичної інтеграції віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба говорив під час перебування на оновленому КПВВ Каланчак у Херсонській області, де звітував про діяльність за 100 днів роботи в уряді.

«Пріоритети на наступний рік дуже чіткі. Вони будуть зосереджені на трьох напрямах. Перший — це створення кращих умов для безпеки і свободи громадянина. Другий — створення нових економічних можливостей для українського бізнесу і залучення європейських інвестицій в Україну. Третій — це наближення європейської інтеграції до людям на місцях, тобто, масовий похід в регіони — почнемо ми саме з Херсонщини», — зазначив Кулеба.

В межах цих пунктів планується оновлювати порядок денний в галузі юстиції, безпеки і свободи з Європейським Союзом, буде прийнятий план дій щодо приєднання України до цифрового ринку Європейського Союзу, будуть приймати оціночну місію ЄС для аналізу прогресу України в імплементації технічних регламентів — це так званий технічний, промисловий безвіз, тобто, для того, щоб українські виробники мали кращі умови для експорту своїх товарів до ЄС.

По лінії НАТО працюватимуть над імплементацією стандартів Альянсу, щоб український солдат відчував себе захищенішим, а армія ставала ефективнішою.

Він також зазначив, що європейська інтеграція є першою політикою в Україні, яка повністю вимірюється і підзвітна суспільству завдяки тому, що уряд прийняв рішення про відкриття онлайн бази Пульс угоди.

Як повідомлялося, в Херсонській області, на адмінкордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим урочисто відкрили сервісну зону оновленого КПВВ Каланчак. У відкритті взяли участь віце-прем’єр-міністр Дмитро Кулеба та голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net