Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Women's Style  >  Данная статья

Лікарі: Після 40 років краще планувати другу або наступні вагітності

06.09.2019 

Усвідомлене материнство європейського тренду перетворюється в український. Зараз вже ніхто не дивується мамам, які після 30 років народжують первістка, інформує Ukr.Media.

Як показує статистика, з кожним роком стає все більше жінок, які народжують дітей після 40 років. Сучасні медичні досягнення дозволяють стати матерями жінкам, для яких кілька десятиліть тому вагітність була б справжнім дивом.

Лікарі вважають, що після 40 років краще планувати другу або наступні вагітності. Річ у тому, що з віком накопичуються різні захворювання, які можуть перешкодити вагітності, а також знижується фертильність. Але навіть якщо це буде ваш перший малюк, вагітність і успішні пологи дуже навіть реальні.

Якщо ви плануєте вагітність у зрілому віці, рекомендується заздалегідь зробити тест на антимюллерів гормон. Цей аналіз допомагає досить точно визначити, скільки яйцеклітин залишилося в резерві. Це важливо, бо можна визначити часові рамки, коли може настати вагітність.

Але, навіть якщо клітин залишилося зовсім небагато, можна обдурити природу, заморозивши їх. Надалі можна буде скористатися послугами сурогатної мами. Є досвід, коли жінки народжували дітей вже перебуваючи в менопаузі, але це досить складне випробовування для організму — потрібно володіти хорошим здоров’ям.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені: Зайва вага під час вагітності впливає на IQ синів

Read More →