Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Лікарі пояснили, що прийом антидепресантів може викликати небезпечні хвороби

11.10.2019 

Чому так шкідливі ці речовини?

Безконтрольний прийом антидепресантів може призводити до серйозних ускладнень, пов’язаних як з фізичними, так і з психологічними проблемами. В окремих випадках антидепресанти можуть значно ускладнити життя і, наприклад, зруйнувати його інтимну сторону, інформує Ukr.Media.

Препарати, призначені для боротьби з депресивними розладами, бувають різними, і, відповідно, побічні ефекти у них теж різняться. Наприклад, інгібітори моноаміноксидази (нейромедіатори) можуть порушувати рівень цукру в крові, погіршувати пильність, а також провокувати інші не менш небезпечні ефекти.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну можуть бути причиною розладів в інтимній сфері. У деяких випадках мова може йти про важкі розлади — наприклад, про імпотенцію.

Прийом трициклічних антидепресантів шкодить зубам, викликає гормональні порушення, і, раптово, може посилювати депресію. Антипсихотичні препарати можуть викликати нетримання сечі, метаболічний синдром, коливання температури, а також розлади в статевій сфері.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Україна розраховує на вісім млн доз вакцин від COVID

Read More →