Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

Міністр фінансів розповіла про міфи які ми чуємо по ситуації з ФОП

28.10.2019 

Міністр фінансів Оксана Маркарова розповіла, що введення касових апаратів для ФОПа не несе ніякого ризику для справжніх фізосіб-підприємців та мікро бізнесу на 1-2-3 групах, інформує Ukr.Media.

Мова йшла про те, що прийнятий парламентом закон, який передбачає введення касових апаратів для ФОПа, викликав побоювання у бізнесу. Зокрема, власники «Розетки» і «Нової пошти» заявили, що він ускладнить ведення бізнесу.

На питання про те, що отримає держава від цих нововведень, і який ризик для малого і середнього бізнесу, Маркарова сказала наступне: «Ми не чіпаємо ліміти. Більш того, для другої групи ФОП парламент збільшив ліміт до двох з половиною мільйонів.

Ми не пропонуємо підприємцям ставити собі дорогі касові апарати, які через посередників коштують дорого і дороги в обслуговуванні. Ми пропонуємо безкоштовну електронну програму на сайті Державної податкової служби, яку по API може забирати все. Ми тестуємо вісім новітніх програм, та зробимо стільки, скільки треба — хоч 50, хоч 100. Ця фіскалізація настане тільки 1 січня 2021. Вона буде зручна, безкоштовна і не тягне за собою якихось драконівських штрафів».

Також міністр фінансів зазначила, що вони не очікують від цього додаткових надходжень і робили це не заради них, а для того, щоб цей малий бізнес вів свої справи прозоро, не витрачаючи на це додаткових ресурсів.

За її словами, великі компанії, які ухилялися від сплати податків, маскуючись під ФОП, мають рік, щоб свою бізнес-модель поправити та платити податки як годиться.

«Ось і все, що зміниться. Тобто ніякого драматизму, ніякого погіршення. На жаль, поки що ми чуємо багато міфів, які поширюють великі компанії, а не сам малий бізнес. І ми зараз ще за рік до введення втілимо спеціальну програму для справжніх ФОПів, щоб відповісти на їхні побоювання тиску з боку податківців. Не тільки тиску не буде, а буде окрема програма роботи Нової податкової служби за малим бізнесом.

Міністерство фінансів і Податкова служба дуже чітко спілкуються з підприємцями. Обслуговування малого та мікробізнесу взагалі має стати пріоритетом, без будь-якого податкового тиску», — підкреслила Маркарова.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Мінфіні розповіли про ремонт доріг у 2021 році

Read More →