Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

Moody’s поліпшило прогноз рейтингу України

26.11.2019 

Ключовими факторами для поліпшення прогнозу стало відновлення валютних резервів України і поліпшення макроекономічної стабільності країни, зазначили в агентстві.

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service поліпшило прогноз рейтингів уряду України зі «стабільного» на «позитивний», підтвердивши довгострокові рейтинги емітента і пріоритетних незабезпечених кредитів України на рівні «Caa1». Про це повідомляється на сайті агентства.

«Підтвердження рейтингів України «Caa1″ відображає її значну зовнішню вразливість, хоча і показує ознаки поліпшення», — йдеться в повідомленні.

Moody’s вказує, що значні виплати за зовнішнім боргом в майбутні роки — при відсутності нової програми МВФ — вимагають постійного доступу до ринків. Одночасно стримувати висхідний рух кредитного рейтингу продовжує ризик нового загострення геополітичної напруженості.

При цьому ключовими факторами для поліпшення прогнозу агентство назвало відновлення валютних резервів України, яке знижує зовнішню вразливість в контексті великих зовнішніх виплат, а також поліпшення макроекономічної стабільності країни і перспективи відновлення реформ, що підсилюють економічну стійкість країни.

Одночасно Moody’s підтвердило рейтинг «Ca» з єврооблігацій на суму $3 млрд, які Україна продала Росії в грудні 2013 року і які є предметом спору в Лондоні між двома урядами через міжнародний збройний конфлікт.

Крім того агентство зберегло довгострокові страхові стелі в іноземній валюті та депозити України на рівні «B3» і «Caa2» відповідно, короткострокові — на рівні «Not Prime» (NP). Moody’s також залишило незмінними країнові стелі в місцевій валюті на рівні «B3».

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Стали відомі причини відмови МВФ від трирічної програми з Україною

Read More →