Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

На перше засідання нової Ради запросять делегацію ПАРЄ

18.08.2019 

Всього перше засідання нової Верховної Ради запросили відвідати дев’ять міжпарламентських організацій.

Депутатська група з підготовки першого засідання парламенту IX скликання вирішила запросити на засідання делегацію Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Серед запрошених організацій — ПАРЄ, Європейський парламент, Парламентська асамблея ОБСЄ, Парламентська асамблея Організації Чорноморського економічного співробітництва, Парламентська асамблея НАТО, Парламентська асамблея ГУАМ та інші.

Як відомо, Парламентська асамблея Ради Європи погодилася повернути росіян без санкцій, після чого комітет Верховної ради восьмого скликання у закордонних справах рекомендував призупинити участь української делегації в сесії ПАРЄ до прийняття рішення Венеціанської комісії щодо повноважень делегатів від Держдуми РФ, обраних за участю жителів Криму.

На початку липня передвиборна делегація ПАРЄ достроково припинила свою роботу в Україні, оскільки український парламент відкликав своє запрошення делегації для спостереження за виборами. У делегації також була запланована зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, проте вона так і не відбулася.

Нагадаємо, що раніше нові нардепи посперечалися через місця в залі Ради — на засіданні підготовчої депутатської групи Верховної Ради найбільше дискусій було з питання розміщення депутатів у сесійній залі.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

США ввели візові обмеження для іранців

Read More →