Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

На поліпшення життя потрібно до 150 млрд — Гончарук

06.10.2019 

Олексій Гончарук сказав, що підняти рівень життя українців можна з додатковими 140-150 мільярдами гривень.

Для поліпшення рівня життя українців уже зараз не вистачає додатково 140-150 млрд грн. Про це заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у Верховній Раді під час презентації проекту Програми діяльності уряду, повідомляє УНН.

«На те, щоб прямо зараз забезпечити наших громадян гідним рівнем доходу, треба було б витратити приблизно 140-150 млрд грн. Ці гроші неможливо відразу знайти в бюджеті», — зазначив Гончарук.

За його словами, зараз в Україні більш як 10 млн українців живуть за межею бідності і мають менше навіть від нинішнього прожиткового мінімуму.

При цьому, він додав, що уряд буде працювати над тим, щоб протягом наступних п’ять років домогтися підвищення рівня життя громадян.

Раніше глава фракції Слуги народу Давид Арахамія порівняв Гончарука з Лешеком Бальцеровичем, відомим «шоковими реформами» в Польщі. Так він прокоментував ініціативу прем’єра вкласти 70% надходжень бюджету в розвиток країни і тільки 30% — в соціальну сферу.

Пізніше Гончарук розповів, як збирається боротися з бідністю. Влада буде витрачати 30% від додаткового зростання ВВП на соціальне забезпечення і 70% на розвиток.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Споживчі настрої українців покращилися

Read More →