Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Women's Style  >  Данная статья

Найменший немовля в світі (відео)

05.06.2019 

Цю маленьку вдалося врятувати від смерті і виходити в одній з клінік Сан-Дієго американського штату Каліфорнія. Народилася вона в грудні 2018 року, була не більшою яблука і важила всього 245 грамів. Лікарі вирішили викликати передчасні пологи на 23-му тижні вагітності, так як помітили, що дитина в утробі не росте, а це могло негативно позначитися на організмах і матері, і дочки.

«Коли новонароджений важить всього 245 грамів, то його виживання під великим питанням», — каже одна з медсестер.

«Вони сказали моєму чоловікові, що у нас всього годину, щоб побути з нею, і що потім вона нас покине, розповіла мама дівчинки, яка побажала залишитися невідомою. — Але цю годину перетворився на два, а потім і в цілий день, а там і тиждень минув».

Після народження дитини відразу ж помістили в спеціальний інкубатор, де він і залишався до сих пір. Тепер дівчинка важить вже 2 кілограми, і її можна забрати додому. Вона стала найменшим у світі немовлям, якому вдалося вижити.

«Я хочу вийти з лікарні, я хочу додому. Ми повернемося додому сьогодні, — говорить щаслива мама. — Це день ми не забудемо ніколи. Думаю, ми повинні відзначати його щороку, повинні відзначати завжди. Це особливий момент для нас всіх».

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Як правильно прати зимовий одяг

Read More →