Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Women's Style  >  Данная статья

Названі професії, які небезпечні для жіночого серця

22.11.2019 

Деякі професії для жінок небезпечніші, ніж інші.

Соціальні працівниці, медсестри та психотерапевти більше схильні до загрози серцево-судинних захворювань, повідомляє Американська асоціація кардіологів. У дослідженні західних вчених взяли участь 65 тисяч жінок, інформує Ukr.Media.

Серцеві захворювання широко поширені в медицині, особливо серед літніх людей. До традиційних факторів ризику відносять нездорове харчування, низька фізична активність, куріння, стрес та інші. Однак, мало уваги приділяється такому фактору, як професія пацієнта.

Раніше вчені в Японії довели, що люди на керівних посадах, незалежно від галузі, частіше хворіють на серцево-судинні захворювання. Колеги з Drexel University у Філадельфії провели подібне дослідження і визначили, які види робіт впливають на роботу серця жінок.

У дослідженні взяли участь 65 тисяч жінок, які пережили менопаузу, чий середній вік становив 63 роки.

Крім таких показників, як статус куріння, вага, фізична активність, біометричні дані, дослідники розглянули 20 поширених професій учасниць.

Робота показала, що 13% учасниць мали погане серцево-судинне здоров’я. Із них:

У соціальних працівниць на 36% більше ймовірності мати проблеми з серцем, ніж в інших фахівців.
У касирів роздрібних магазинів ризик серцево-судинних захворювань вище на 33%.
У медсестер і психіатрів ймовірність серцевих захворювань вище на 16%.
Жінки-брокери та агенти з продажу нерухомості мали на 24% менший ризик виникнення проблем з серцем, ніж працівники інших сфер.
Адміністративні помічники мали на 11% менший ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
«Дехто з професіоналів, які мали високий ризик серцево-судинного здоров’я, були медсестрами та домашніми помічниками. Це дивно, тому що ці жінки, ймовірно, краще поінформовані про причини захворювань», — поділився спостереженнями автор дослідження, доктор Беде Нріагу.

Нріагу стверджує, що рід занять важливий детермінант здоров’я серця у жінок. Лікарям потрібно опитувати пацієнтів про рід занять, щоб виявити загрозу серцевих захворювань, вважає він.

Детальні результати дослідження презентують у листопаді 2019 року на наукових сесіях Американської асоціації кардіологів.

Наукові сесії Асоціації — це щорічний міжнародний захід, де вчені та лікарі діляться інноваціями в галузі серцево-судинної науки.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Легендарну Клочкову пограбували в день народження

Read More →