Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Невідомий гаманець отримав біткоїни на мільярд доларів

10.09.2019 

Експерти припускають, що такі дії можуть свідчити про намір якогось великого гравця ринку криптовалюти вивести свої гроші з біткоїнів.

Бот Whale Alert, що відслідковує всі великі угоди на ринку криптовалюти, повідомив, що 94,5 тисяч біткоїнів, що за нинішнім курсом становить понад 1 млрд доларів, було переведено на невідомий гаманець. Про це пише Коммерсант.

Сума була відправлена ​​туди з 15 різних гаманців. Після переказу цей гаманець зайняв четверте місце за обсягом суми, яка на ньому знаходиться, і перше місце, якщо не враховувати гаманці, пов’язані з криптовалютними біржами.

На думку експертів, цей переказ може бути спробою будь-якого крупного гравця ринку криптовалюти перевести гроші з біткоїнів, що при такій сумі може привести до хаосу на ринку.

Крім того, деякі експерти вважають, що ця трансакція може бути пов’язана з криптовалютною платформою Bakkt, яка буде запущена вже в вересні.

Однак не виключено і те, що це звичайний переказ між гаманцями.

Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що він не довіряє криптовалютам. Він вважає, що вартість криптовалюти «тримається на повітрі» і порадив їх емітентам отримати банківські ліцензії і працювати в рамках банківського регулювання.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Київська влада обіцяє побудувати четверту лінію метро

Read More →