Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Новий прем’єр Британії пообіцяв вийти з ЄС до листопада

27.07.2019 

Борис Джонсон пообіцяв завершити Brexit 31 жовтня. У ЄС, своєю чергою, висловили надію досягти впорядкованого Brexit.

Новий прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що виведе країну з Європейського союзу 31 жовтня. Про це він заявив у своєму виступі після обрання лідером Консервативної партії, передає Європейська правда.

«Ми збираємося активізувати країну. Ми збираємося завершити Brexit 31 жовтня, і ми збираємося скористатися всіма можливостями, які це принесе», — сказав Джонсон.

Серед своїх головних пріоритетів він назвав «виконати Brexit, об’єднати країну і перемогти Джеремі Корбіна (лідера лейбористів. — ред.)».

«Ви виглядаєте наляканими? Ви відчуваєте себе наляканими? Я не думаю, що ви дивитеся злякано на мене. Я думаю, ми знаємо, що ми можемо це зробити, і люди цієї країни довіряють нам, щоб це зробити, і ми знаємо, що ми це зробимо», — сказав він.

Раніше Джонсон, ще в статусі кандидата в лідери консерваторів, неодноразово говорив, що Великобританія вийде з ЄС у жовтні з договором або й без нього.

Своєю чергою, головний парламентер ЄС по Brexit Мішель Барньє висловив надію на можливість досягти упорядкованого Brexit з новим прем’єром Великобританії.

«Ми очікуємо конструктивної роботи з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном, коли він вступить на посаду, щоб полегшити ратифікацію угоди про вихід і домогтися впорядкованого Brexit. Ми також готові переробити узгоджену декларацію про партнерство у відповідності з керівними принципами Європейської ради», — написав Барньє у Twitter.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Угорщині на пшеничному полі з’явилося загадкове коло

Read More →