Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Онлайн-майданчик Airbnb заборонила оренду будинків для вечірок

07.11.2019 

Рішення було прийнято після того, як під час однієї з таких зустрічей в орендованому будинку в Каліфорнії були вбиті п’ять осіб.

Онлайн-майданчик з бронювання приватного житла Airbnb вирішила заборонити здавати житлові будинки для проведення приватних вечірок. Про це заявив виконавчий директор компанії Брайан Ческі в Twitter.

«З сьогоднішнього дня ми забороняємо здавати в оренду будинки для вечірок і подвоюємо наші зусилля по боротьбі з невирішеними зборищами і поведінкою господарів і гостей, які призводять до таких страшних подій, як в Орінду», — написав він.

Ческі має на увазі стрілянину в місті Орінду в Каліфорнії, яка сталася ввечері 31 жовтня на вечірці з нагоди Хеллоуїна. За останніми даними, в результаті загинули п’ять осіб. Чоловік, який відкрив стрілянину, зник.

Інцидент стався в будинку, орендованому для проведення свята в престижному районі міста. Вечірка широко рекламувалася в соціальних мережах, на ній були присутні більш як 100 осіб. Захід був організований в будинку, який був знайдений на сайті короткострокової оренди.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

В Австралії обмежили продаж туалетного паперу в одні руки

Read More →