Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

ООН склала Порадник на порятунок світу для ледарів

11.08.2019 

Відповідно до напуття йдеться про те, що будь-хто з людей спроможний змінити життя на планеті на краще, умовно не встаючи з дивана.

Організація Об’єднаних Націй (ООН) склала Порадник на порятунок світу для ледарів, у якому описано дії, необхідні для розвитку і збереження світу, повідомляється на сайті ООН.

До головних завдань, які потрібно виконати до 2030 року, організація віднесла ліквідацію зубожіння і голоду, забезпечення здорового способу життя, вжиття термінових заходів для боротьби зі зміною клімату, досягнення гендерної рівності, стабільне економічне зростання, а також збереження навколишнього середовища.

В ООН відзначили, що не тільки уряди різних країн несуть відповідальність за втілення цих заходів, а й кожна людина (навіть цілковитий ледащо) може внести свій вклад.

У першому розділі правилами перераховано речі, які можна зробити, навіть не встаючи з дивана. До них відносяться економія електрики і оплата рахунків через Інтернет для економії паперу.

Також експерти ООН порадили пересісти з особистого транспорту на громадський, а краще на велосипед, і купувати продукцію компаній, які проймаються довкіллям.

Друга і третя глави пропонують уже більш просунутий рівень відповідальності. У них радиться пришвидшено приймати душ і економити воду при пранні і митті посуду. Крім того, експерти закликають харчуватися овочами і фруктами замість м’яса і припинити викидати їжу.

Найактивнішим і найбільш відповідальним особам ООН пропонує не тільки самим дотримуватися правил споживання, а й боротися за рівні права і підключати до такої активності друзів і рідних.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Названо найрозвиненіші міста світу

Read More →