Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Партія Слуга народу анонсувала офіс навчання і розвитку депутатів

12.08.2019 

Семінари і групові заняття в ньому будуть проводитися не рідше, ніж раз на три місяці і будуть доступні не тільки для нардепів, а й для майбутніх кандидатів на місцевих виборах.

У партії Слуга народу заявили, що створюють партійний офіс для розвитку депутатів, де кожні три місяці вони будуть проходити навчання. Про це в понеділок заявила прес-служба політсили.

«Ми створюємо партійний офіс навчання і розвитку для системної роботи депутатів. Він буде діяти на постійній основі у форматі вебінарів, тематичних семінарів та групових занять, які будуть проводитися не рідше, ніж раз в три місяці», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що освітні програми будуть доступні не тільки для народних депутатів, а й для регіональних представників, майбутніх кандидатів на місцевих виборах.

План роботи офісу навчання і розвитку депутатів в політсилі пообіцяли представити на партійному форумі, який відбудеться у вересні-жовтні.

Раніше повідомлялося, що «слуги народу» пройшли тижневе навчання в Трускавці, яке проводила Київська школа економіки.

Нагадаємо, раніше Зеленський пригрозив «слугам народу» серйозною розмовою.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Проект Постанови про вшанування пам’яті жертв Геноциду вірменського народу відкликаний у зв’язку з необхідністю доопрацювання

Read More →