Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

Пекін закликав США припинити чинити «необґрунтований тиск» на китайські компанії

15.05.2019 

Китай и СШАКитай закликав США припинити чинити «необґрунтований тиск» на китайські компанії після того, як регулятори США проголосували за відмову в доступі на американський ринок China Mobile Ltd, і запропонували відкликати дозволи, видані двом іншим китайським фірмам, передає Reuters.

Федеральна комісія по зв’язку (FCC) одноголосно проголосувала за відхилення заявки від China Mobile, найбільшого китайського оператора зв’язку на надання послуг у Сполучених Штатах, пославшись на ризик того, що уряд Китаю може використовувати дозвіл для шпигунства проти США.

Рішення було прийнято на тлі ескалації торгової війни між двома країнами, яка зосереджена навколо ряду проблем, включаючи доступ до ринків.

У відповідь офіційний представник МЗС КНР Ген Шуан заявив, що Китай настійно закликає Сполучені Штати поважати принципи ринкової економіки і припинити чинити «необґрунтований тиск» на китайські компанії, а також забезпечити справедливу, недискримінаційну інвестиційне середовище для них у Сполучених Штатах.

У 2011 році державна компанія China Mobile запросила дозвіл на надання послуг зв’язку для телефонних дзвінків між Сполученими Штатами та іншими країнами. Вона не запитувала дозволу на надання бездротових послуг споживачам в США.

Голова FCC Аджит Пай заявив, що комісія «переглядає» раніше схвалені дозволи для двох інших операторів Китаю, China Unicom і China Telecom Corp. FCC посилається на те, що «China Telecom захоплює трафік США і перенаправляє його через Китай».

Голова China Unicom Ван Сяочу заявив на прес-конференції в Гонконгу, що компанія дотримується місцеві закони в кожній країні, в якій вона працює, і що у США немає підстав для відкликання дозволу.

«У США, у нас немає власної мережі. Ми в основному працюємо з місцевими партнерами для надання послуг багатонаціональним корпораціям», — сказав він. «Я не думаю, що у нас є які-небудь невідповідності в США».

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Ryanair запустила продаж квитків з України до Італії

Read More →