Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Разумков: Переговори щодо коаліції не ведуться

11.08.2019 

Лідер Слуги народу також виключає підкилимні переговори про коаліцію. Він також додав, що його партія самостійно може створити більшість.

Політична партія Слуга народу, яка на виборах у Раду заручилася безпрецедентною підтримкою, не веде з іншими силами переговори про коаліцію в парламенті наступного скликання. Про це в інтерв’ю BBC News Україна заявив лідер партії Слуга народу Дмитро Разумков.

Зокрема, Разумков зазначив, що на сьогодні коаліційні переговори не ведуться, а новообрані депутати від Слуги народу працюють над ініціативами, які запропонують парламенту.

«Якоїсь підкилимної дискусії про коаліційні домовленості не буде. Якщо переговори будуть, то вони будуть публічними», — наголосив Разумков.

Він також додав, що його партія самостійно може створити більшість.

«Але ми не закриті для діалогу з тими політичними силами, які поділяють базові цінності і дотримуються червоних ліній, з якими партія Слуга народу йшла на вибори і які озвучені президентом Зеленським», — зазначив Разумков.

Як повідомлялося, Разумков вже заявляв, що політсилі, ймовірно, не доведеться об’єднуватися з іншими партіями у Верховній Раді.

За останніми даними ЦВК, Слуга народу отримує в парламенті 253 місця.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Шмигаль уточнив, чого МВФ вимагає від України

Read More →