Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Реклама «жорсткого» Brexit обійдеться Британії в рекордну суму

01.08.2019 

Це буде найбільша урядова рекламна кампанія з часів Другої світової війни. Протягом трьох місяців країна витратить близько 100 млн фунтів стерлінгів.

Новообраний прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про запуск найбільшої урядової рекламної кампанії з часів Другої світової війни, щоб пролобіювати «жорсткий» Brexit. Про це повідомляє The Telegraph.

Кампанія передбачає безпрецедентний обсяг розміщення на білбордах, радіо і телебаченні. Частина попередніх заходів передбачає до 100 млн фунтів, витрачених на рекламу протягом наступних трьох місяців.

Джонсон також наказав своїм міністрам щодня проводити наради про прогрес у кабінеті комітету Cobra — місця, відведеного для реагування на надзвичайні ситуації в національних масштабах.

Сам прем’єр сьогодні їде з першим візитом до Шотландії на новій посаді, і хоче використати цю поїздку, щоб показати свою прихильність стимулюванню економічного зростання за межами Англії.

Він оголосить про додаткове фінансування в 300 млн фунтів для громад Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, намагаючись зменшити побоювання щодо розпаду союзу після Brexit після того, як шотландські націоналісти вже назвали його «останнім прем’єр-міністром Британії».

Джонсон також планує поїхати в Уельс, щоб зустрітися з членами сільськогосподарської громади, і Північної Ірландії, щоб обговорити поточні зусилля з передачі центральними урядовими органами частини своїх повноважень місцевим органам влади.

Нагадаємо, що раніше Борис Джонсон висунув Євросоюзу умову щодо Brexit — він наполягає на відмові від створення жорсткої границі між Ірландією і Північною Ірландією.

У свою чергу, в ЄС назвали неприйнятними такі вимоги Джонсона щодо Brexit.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

На осінь 2020 запланована зустріч президентів України і Білорусі

Read More →