Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Сенатори США закликають прийняти резолюцію про Геноцид вірмен слідом за Палатою представників

01.11.2019 

Провідні сенатори США закликали прийняти резолюцію про Геноцид вірмен слідом за Палатою представників.

Лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер закликав до негайного розгляду та прийняття резолюції про визнання геноциду вірмен, передає Washington Post.

«Що стосується питання визнання Геноциду вірмен, я давно в це вірю: Туркам не подобається чути це, тому що правда ранить. Якщо ми не підтримуємо визнання одного геноциду, то значить — ми не підтримаємо і будь-якого іншого», — зазначив сенатор в бесіді з журналістами.

Відзначимо, 30 жовтня американський сенатор-демократ від штату Меріленд Кріс Ван холі також закликав прийняти сенатську резолюцію.

«Палата представників переважною більшістю голосів прийняла резолюцію про визнання геноциду 1,5 мільйона вірмен в Османській імперії. Прийшов час Сенату зробити те ж саме. Визнання історії — це перший крок до запобігання її повторенню», — написав Кріс Ван Холі в Twitter.

Додамо, що авторами резолюції про визнання геноциду вірмен в Палаті представників США є Адам Шифф і Гус Біліракіс. Сенатори Роберт Менендес і Тед Круз очолили версію резолюції в Сенаті. На даний момент резолюція має 20 співавторів.

Джерело: NEWS.am

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Ердоган назвав фашистами лідерів ЄС, які підтримали Макрона

Read More →