Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Штрафи за відсутність техогляду скасовано: яких автомобілів це стосується

02.11.2019 

Поліція не має права штрафувати за відсутність техогляду службові автомобілі та комерційний вантажний транспорт.

Верховний суд України установив у своєму рішенні від 17.10.2019 року, що вантажний і службовий транспорт, що належить підприємствам і перевозить вантажі для потреб підприємства, поліція не має права штрафувати за відсутність технічного огляду, інформує Ukr.Media.

Поліція не може штрафувати за відсутність технічного огляду — таким чином Верховний суд в давній спір між підприємствами та поліцією. Верховний суд зазначає — якщо транспортний засіб не використовується для отримання прибутку, тобто — перевезення пасажирів або вантажів, то і техогляд проходити не обов’язково.

Якщо транспортний засіб використовується виключно для господарських потреб юридичної особи в цілому, він не підлягає обов’язковому проходженню технічного контролю. Раніше за відсутність техогляду поліція могла штрафувати авто на 340 гривень, а при повторному порушенні — позбавляли прав на 3-6 місяців.

Однак, тепер за господарські автомобілі заступився суд — якщо транспортний засіб не використовується для заробляння грошей, то і техогляд ні до чого.

«Таким чином, згідно з позицією Верховного суду, якщо службовий автомобіль не надає платні послуги щодо перевезення пасажирів або вантажів, то він не мав проходити технічний огляд. Відповідно, штраф за відсутність протоколу технічного огляду в такому випадку буде незаконним», — пояснили в юридичній компанії.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Чоловіки розкритикували дії дівчини на кухні

Read More →