Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

S&P підвищило рейтинг України

01.10.2019 

Рішення прийнято у зв’язку з покращеним макроекономічним управлінням, накопиченням валютних резервів, прискоренням зростання і скороченням бюджетного дефіциту.

Міжнародне рейтингове агентство S&P Global Ratings підвищило довгострокові суверенні рейтинги України в іноземній та національній валюті з «B-» до «B», а рейтинги за національною шкалою в Україні — з «uaBBB» до «uaA», підтвердивши короткострокові рейтинги на рівні «B», йдеться в повідомленні агентства.

Відзначається, це рішення пов’язане з покращеним макроекономічним управлінням, накопиченням валютних резервів, прискоренням зростання і скороченням бюджетного дефіциту.

«Новий уряд, схоже, підтримує збереження макроекономічної стабільності, лібералізації економіки і забезпечення нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ)», — вважають аналітики агентства.

S&P вказує, що прогноз за рейтингами «стабільний».

«Прогноз відображає наші очікування того, що новий уряд України збереже макроекономічні реформи останніх років, тоді як економіка відновлюється, а загальний державний борг щодо ВВП знижується. У результаті Україна повинна зберегти доступ до внутрішніх і міжнародних ринків капіталу, що дозволить їй забезпечити погашення комерційних боргів до 2020 року», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше міжнародне агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг України. При цьому Україна була визнана найбільш економічно невільною країною Європи.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Boeing планує відновити виробництво

Read More →