Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

США мають намір продати Тайваню танки і зброї на суму понад $2 млрд

10.06.2019 

США мають намір продати Тайваню озброєння загальною вартістю понад 2 мільярдів доларів, у тому числі танки і ракетні комплекси, передає агентство Reuters з посиланням на чотири близьких до питання анонімні джерела.

Співрозмовники агентства розповіли, що Тайвань збирається купити 108 танків M1A2 Abrams, 409 протитанкових ракетних комплекси (ПТРК) Javelin і 1240 протитанкових керованих ракет TOW, а також 250 переносних зенітно-ракетних комплексів (ПЗРК) Stinger.

Відомо, що на даний момент тайванська армія укомплектована американськими танками M60 Patton. Зміцнити свій військовий потенціал республіка вирішила в світлі напружених відносин з Китайською Народною Республікою.

Китаю відомо про майбутню угоду. «Ми різко засуджуємо рішення США і виступаємо проти продажу Тайваню американської зброї — — заявив на брифінгу для журналістів в Пекіні представник китайського МЗС ген Шуан.

У вересні 2018 року США домовилися з владою Таїланду про постачання запчастин для військових літаків на суму близько 330 мільйонів доларів. Влада КНР тоді також висловлювала свій протест.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Британія перед Brexit запаслася шампанським

Read More →