Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Світ снів для вчених — досі таємниця за сімома печатками

07.08.2019 

Багато людей щоранку пам’ятають, що бачили уві сні, інші бачать сни рідко. Проте всіх цікавить, як же все-таки пояснити побачене? Сон — це майбутнє?

Сни супроводжували людство з самого його зародження. І тому є багато доказів та історій про незвичайні сни і бачення, які відвідують людину перед самою смертю. Нерідко бачення служать попередженням, і, найголовніше, вони дають більше заспокоєння, реалізм і зміст, ніж інші сни. У цих снах приходять померлі родичі або друзі, інформує Ukr.Media.

Сни завжди більш-менш логічні

Під час сну мозок також активний, але інколи, нерідко можна спостерігати, як моргають очі, людина здригається, щось промовляє, шепоче, рухається.

Лімбічна система, що знаходиться в середині мозку і є головним центром контролю емоцій у сні, яка особливо активізується. Це пояснює, чому сни настільки емоційно заряджені і часто в них відчувається наближення неминучої небезпеки.

Жінкам сняться кошмари частіше, ніж чоловікам

Чоловіки розмірковують більш логічно: у сильної половини людства кошмари більше пов’язані з темами нещасних випадків і природних катастроф (повінь, землетрус, війна, епідемія, масова атака), а жінки вдвічі частіше бачать кошмари про відносини: конфлікти і сварки між людьми.

У снах можна відчути реальну біль

Ряд досліджень свідчить, що біль здатна долати кордон сну і неспання, вона з’являється у снах в умовно незмінному вигляді.

Сни завжди навчають і часто є пророчими

Вирази «Дозвольте мені переспати з цією ідеєю» або «ранок вечора мудріший» відповідають дійсності, оскільки мозок під час сну займається самонавчанням завдяки мозковій активності у сні і процесу, званого переробкою виключеної, або яка знаходиться оффлайн, пам’яті.

Сни дійсно впливають на настрій

Не дарма є прислів’я: встав не з тієї ноги, яким з ранку встав, так і день складеться. Вчені пояснюють цей факт так: денний настрій і те, як людина поводиться протягом дня, пов’язано безпосередньо з її сновидіннями.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

На Південному полюсі зафіксували рекордне потепління

Read More →