Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Toyota презентувала новенький кросовер C-HR

05.10.2019 

У новій версії кросовера переналаштували підвіску і рульове керування, що дозволило забезпечити кращу керованість.

Європейський підрозділ Toyota виводить на ринок нову версію кросовера C-HR з 2.0-літровим двигуном і новою мультимедійною системою з підтримкою Apple CarPlay та Android Auto, інформує Ukr.Media.

Toyota C-HR 2020 року можна відрізнити за новою радіаторною решіткою з візерунком у вигляді бджолиних сот, новим бампером і модернізованою оптикою: фари головного світла об’єднані в один блок з денними ходовими вогнями, задні світлодіодні ліхтарі візуально з’єднані в одне ціле глянцево-чорним спойлером. Кузовну панель кросовера доповнили кількома новими відтінками. В якості опції також запропонований контрастний дах.

Салон оновленого кросовера укомплектований новою мультимедійною системою з підтримкою останніх версій Apple CarPlay, Android Auto та оновлення карт «по повітрю», тоді як «мультимедійка» попередника підтримувала тільки Apple CarPlay.

На європейському ринку оновлений C-HR доступний з новою гібридною силовою установкою Hybrid Dynamic Force на базі 2.0-літрового бензинового мотора. Сукупна віддача агрегатів — 187 к. с. У новій версії кросовера переналаштували підвіску і рульове керування, що дозволило забезпечити кращу керованість. Також на ринку залишився колишній гібрид зі 124-сильною силовою установкою на базі мотора об’ємом 1.8 літра.

Всі версії Toyota C-HR 2020 оснащені модернізованим пакетом NVH, що знижує рівень шуму в салоні. Ціни на оновлений кросовер поки не оголошені.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Bentley представив седан Flying Spur

Read More →