Men's & Women's

УЄФА вивчить військове вітання збірної Туреччини

УЄФА проведе розслідування інциденту, пов’язаного з відзначенням збірної Туреччини переможного гола в кваліфікаційному матчі Євро-2020 проти збірної Албанії (1: 0), пише sports.ru.

УЄФА вивчить повідомлення про те, що турецькі футболісти віддали військове вітання в знак підтримки військової операції Анкари проти сирійських курдів після голу Дженка Тосун на 90-й хвилині.

Згідно з підпунктом 2 статті 16 Дисциплінарного регламенту УЄФА, дії, що несуть політичний, ідеологічний, релігійний або образливий посил, є ознаками неналежного підведення і заборонені.

У зв’язку з цим інцидентом УЄФА може вдатися до дисциплінарних санкцій по відношенню до Федерації футболу Туреччини.

«Особисто я не бачив жесту, який можна було б вважати провокацією. Заборонені чи регламентом УЄФА посилання на політику і релігію? Так, і можу гарантувати, що ми розглянемо цю ситуацію », — наводить слова глави прес-служби УЄФА Філіпа Таунсенда ANSA.

Матч між збірними Туреччини та Албанії завершився з рахунком 1: 0. Єдиний гол у зустрічі був забитий на 90-й хвилині. Його автором став Дженк Тосун.