Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

У Чернігові спалах гепатиту: кількість хворих зросла

07.11.2019 

Серед хворих учні 1, 4, 5, 6, 8-го класів та 2 дорослих.

У Чернігові члени комісії повідомили, що зараз серед хворих учні 4, 5, 6, 8-го класів і 2 дорослих, всього 23 людини. Діти перебувають в обласній дитячій лікарні, їм призначено відповідне лікування. Про це повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради, інформує Ukr.Media.

«На сьогодні в міських лікарнях обстежено 375 осіб, серед яких 262 учні. Загалом у контактних осередках спалаху гепатиту «А» визначено 510 осіб, із них 369 учнів. Тобто залишилося обстежити 107 учнів цієї школи. Керівництвом школи та співробітниками медичних установ складені графіки, згідно з якими наступного тижня будуть проводити обстеження цих дітей», — йдеться в повідомленні.

Більш того, члени комісії повідомили, що медичний огляд всіх контактних відбудеться ще й повторно, оскільки згідно з наказом №408 лабораторні дослідження спалаху цієї хвороби проводяться дворазово. Тобто через два тижні всім потрібно буде перевіритися знову.

Крім того, присутні знову звернули увагу на те, що в загальноосвітніх закладах міста, а також інших місцях загального скупчення дітей, потрібно посилити проведення санітарно-гігієнічних заходів: вологе прибирання, дезінфекція рук тощо.

29 жовтня у Чернігові відбулася ранкова нарада у муніципалітеті щодо гепатиту. Як виявилося, джерелом зараження гепатиту школи №7 стала працівниця харчоблоку навчального закладу. За словами начальника Управління охорони здоров’я міської ради Владислава Кухаря, жінка госпіталізована 18 жовтня і знаходиться зараз на лікуванні у Чернігівській центральній районній лікарні.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Кабмін витратив 2,6 млрд грн на COVID-19

Read More →