Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

У Франції вводять обмеження на воду через спеку

10.07.2019 

Через загрозу посухи 32 департаменти Франції вводять заходи економії води, в деяких оголошена кризова ситуація. Про це повідомляє газета Le Monde.

Видання зазначає, що найбільш важка ситуація склалася в департаментах Луара, Індра, Альє, Атлантична Луара і Вандея (центральна і південна частина країни). Там була введена заборона на використання води «не в пріоритетних цілях», що стосується і сільського господарства. В першу чергу, згідно з правилами, повинні забезпечуватися потреби установ охорони здоров’я і санітарія, вирішуватися питання громадської безпеки і доступу до питної води.

Зокрема, влада Атлантичної Луари заявила про заборону постачати водою душі на пляжах і міські фонтани, а також мити особисті автомобілі, будівлі та дороги, наповнювати басейни та інші штучні водойми.

За даними бюро геологічних і гірських досліджень, у багатьох місцях рівень ґрунтових вод є «незадовільним» і «більш низьким», ніж в 2018 році. Цього літа, яке, як очікується, буде теплішим, ніж зазвичай, фахівці бюро очікують проблеми в низці регіонів, в тому числі на півдні Ельзасу і в Бургундії.

Варто зазначити, що як і в Україні, червень 2019 року став найспекотнішим за всю історію метеоспостережень у Франції.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Китаї відкрили найдовший двоповерховий міст

Read More →