Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

У Києві знайшли поселення, якому три тисячі років

28.09.2019 

Залишки поселення виявили під однією з церков під час робіт з реконструкції. Знайдено елементи будівлі, домашнє начиння і прикраси.

Під час реконструкції церкви Спаса на Берестові в Києві археологи виявили залишки поселення IX століття до нашої ери. Про це повідомляють Факты.

Залишки поселення датуються раннім залізним віком, повідомив завідувач науково-дослідним сектором археології Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Сергій Тараненко. Відзначається, що це мало не найпівнічніше з виявлених археологами поселень чорноліської культури. За його словами, можна з упевненістю стверджувати, що тут було ціле поселення.

Знайдено залишки однієї споруди, домашнє начиння і характерні прикраси. Наприклад, були виявлені глиняна їдальня, тарна та кухонний посуд, бронзова бляшка і підвіска. Одна з посудин знайдена майже повністю цілою. Фарбами на них нічого намальовано не було. Орнаментовані наскрізними проколами. Також є вм’ятини від пальців і сліди від спеціального штампа, яким прокреслювали геометричний орнамент.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Британські вчені попередили про загрозу СОVID для мозку

Read More →