Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

У НБУ прогнозують зростання переказів від трудових мігрантів

29.11.2019 

Останнім часом спостерігається тенденція уповільнення темпів трудової міграції, однак, за підсумками року суми переказів будуть вищими, ніж рік тому.

Перекази трудових мігрантів в Україну у 2019 році, за прогнозами Нацбанку, будуть дещо вищі, ніж торік, і складуть понад 11 млрд доларів. Про це в середу, 27 листопада, заявив заступник глави НБУ Олег Чурій, повідомляє прес-служба регулятора.

Водночас Чурій зазначив, що спостерігається чітка тенденція уповільнення темпів трудової міграції.

«Це пов’язано з тим, що доходи зростають досить швидко. Номінальне зростання зарплат становить близько 20%. Крім того, за рахунок зміцнення гривні доходи в валютному еквіваленті теж зростають. Цього року гривня зміцнилася на 12%. Виходить, якщо переводити в іноземну валюту, доходи громадян зросли майже на третину», — сказав він.

Чурій переконаний, що збільшення доходів громадян — позитивний факт для того, щоб українці залишалися працювати в Україні.

Нагадаємо, обсяг валютних переказів фізичних осіб в Україну за січень-липень 2019 року зріс на 13,2% — до 106,3 млрд грн, що за офіційним курсом становить 4,2 млрд в доларовому еквіваленті.

А в 2018 році обсяги грошових переказів в Україну збільшилися на 19% в порівнянні з попереднім роком і досягли 14 мільярдів доларів. З усіх грошей, перерахованих в країни Європи і Центральної Азії, чверть припадає на перекази в Україну.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Державна служба статистики повідомив про зміну цін за дев’ять років

Read More →