Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

У Швеції муніципалітет «найняв» робота для підбору співробітників

10.06.2019 

Управа муніципалітету Уппландс-Бру неподалку від Стокгольма буде відбирати працівників за підсумками співбесіди з роботом. Перша вакансія, яку роботу належить закрити, — координатор інтернет-проектів. Муніципалітет розраховує, що таким чином вдасться відбирати найдостойніших кандидатів, і на процес не впливатиме людський фактор, передає «Європульс».

Робота-інтерв’юера Tengai розробили фахівці з робототехніки з стокгольмського Королівського технологічного інституту у співпраці зі шведським рекрутинговим агентством TNG. Завдання робота – оцінювати практичні навички кандидата. Робот не враховує стать і вік кандидата і не звертає увагу на його сімейний стан або хобі.

Якщо робот впорається зі своїм завданням, його можуть взяти на озброєння і комерційні компанії, принаймні для проведення першого співбесіди з серії, необхідної для оцінки кандидата.

Як відзначають розробники, Tengai буде корисний для великих компаній і для найму співробітників для віддаленої роботи. Для невеликих компаній важливість особистих якостей співробітника занадто висока, щоб довірити її оцінку роботу.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Кабмін оновив бебі-бокси для новонароджених

Read More →