Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

У США нафтогазовий гігант купив конкурента за $55 млрд

13.08.2019 

Акціонери Anadarko Petroleum отримають по $59 готівкою і 0,2934 звичайних акцій Occidental.

Американська нафтогазова компанія Occidental Petroleum завершила операцію з купівлі конкурента Anadarko Petroleum за $55 млрд. Про це повідомляє Прайм.

Більш ніж 99% акціонерів Anadarko на спеціальних зборах в четвер проголосували на користь придбання.

Сума угоди враховує борг Anadarko. Її акціонери отримують по $59 готівкою і 0,2934 звичайних акцій Occidental за кожен папір Anadarko. Починаючи з п’ятниці, звичайні акції Anadarko не будуть торгуватися на біржі в Нью-Йорку.

Наприкінці квітня Occidental Petroleum направила лист раді директорів компанії Anadarko Petroleum Corporation з пропозицією купити всі акції компанії по $76 за штуку, перебивши таким чином пропозицію Chevron, яка оцінила вартість однієї акції Anadarko Petroleum в $65. Пізніше Anadarko оголосила, що компанія проведе переговори з Occidental.

Occidental Petroleum Corporation — нафтогазова компанія, що працює в США, на Близькому Сході і в Латинській Америці. Центральний офіс компанії розташований в Х’юстоні.

Американська компанія Anadarko була однією з найбільших в світі незалежних компаній з розвідки і видобутку нафти і природного газу. Компанія була заснована в 1959 році.

Нагадаємо, що канадська компанія Vermilion Energy буде займатися розробкою трьох нафтогазових ділянок в Україні. Про це 2 липня під час зустрічі в Торонто з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо заявив президент України Володимир Зеленський.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

НБУ спростив банкам кредитування малого бізнесу

Read More →